Pozyskiwanie VAT dla spółki z o.o. w 2017

Rejestracja spółki to przejście przez całą skomplikowaną procedurę umożliwiającą prowadzenie własnej firmy. Wiele osób chce otworzyć własną działalność, ale nie są przekonani czy uda im się pokonać wszelkie zawiłości prawne stojące na drodze do realizacji celu. Rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy założą firmę szybko, a dodatkowo bezpiecznie.

Celem dużej grupy osób jest pozyskanie numeru VAT dla spółki. Jednak trzeba pamiętać o tym, że pozyskiwanie VAT-u dla spółki z o.o. w 2017 będzie znacznie utrudnione. Dlaczego? Wprowadzone zostaną przepisy, które mają na celu zmniejszenie oszustw podatkowych. Wielu przedsiębiorców będzie mogło spotkać się z sytuacją, że Urząd Skarbowy nie zgodzi się na rejestrację spółki jako podatnika VAT. Dodatkowo wprowadzona zostanie kaucja rejestracyjna, do które zobligowani będą niektórzy przedsiębiorcy.

My oferujemy swoją pomoc przedsiębiorcom, którzy chcą zarejestrować spółkę przed, jak i po zmianie przepisów. Kompleksowe usługi rejestracyjne pozwolą otworzyć firmę już po kilku dniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Call Now Button