Rejestracja spółek z o.o. z VAT 2017

Czy myślałeś kiedyś o tym, aby zarejestrować własną spółkę? Czy zamierzałeś kiedyś prowadzić własną firmę na swoich zasadach? Pomożemy Ci otworzyć firmę! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy szybko, a jednocześnie bezpiecznie rejestrować spółki.

Wszyscy, którzy myślą o założeniu firmy powinni pośpieszyć się z decyzją o rejestracji spółki. Dlaczego? Od roku 2017 mają zostać wprowadzone nowe przepisy, przez które rejestracja spółek z o.o. z VAT 2017 będzie trudniejsza.

Ostatnio bardzo popularnym zjawiskiem były wyłudzenia na tle podatkowym. Przedsiębiorcy uciekali się do naginania przepisów prawa w celu minimalizacji kosztów a maksymalizacji zysków. Zmiany mają na celu lepszą weryfikację podmiotów trafiających do rejestru podatników VAT. Po wprowadzeniu nowych przepisów przedsiębiorcy rejestrujący spółkę jako podatnika VAT mogą spotkać się z odmową Urzędów Skarbowych.

My pomożemy założyć spółkę zarówno w 2016 roku jak i 2017 roku. Gwarantujemy, że nasze doświadczenie pomoże założyć spółkę bezproblemowo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.