Rejestracja spółek opolskie

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością możesz zarejestrować w sposób tradycyjny lub za pośrednictwem Internetu. Oba te sposoby są zgodne z prawem i dostępne dla każdego przedsiębiorcy. Podstawową różnicą tych form jest czas, który należy przeznaczyć na wypełnienie formalności.

W przypadku rejestracji podmiotów gospodarczych online, wszystkie dokumenty wypełniasz bez wychodzenia z domu za pomocą formularzy udostępnionych w systemie. Decydując się na ten sposób musisz pamiętać, że wszystkie wymagane pola muszą zostać wypełnione, a całość musi być podpisana elektronicznym podpisem lub Profilem Zaufanym. W przypadku nie posiadania e-podpisu należy go założyć lub wydrukować wniosek i osobiście udać się do urzędu, aby opatrzyć dokument parafką w obecności urzędnika.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Twój wniosek wróci do Ciebie w ciągu 24 godzin z potwierdzeniem zarejestrowania jednostki.

Jeżeli zdecydujesz się na tradycyjną formę rejestracji, to wszystkie sprawy będziesz musiał załatwić w urzędzie. Proces ten wydłuży się i może trwać od kilku do kilkunastu dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *