Rejestracja spółek w 2017 roku

W 2017 roku mają wejść w życie nowe przepisy, które sprawią, że założenie spółek będzie trudniejsze. Obecnie proces rejestracyjny spółki wydaje się być bardzo skomplikowaną procedurą, pełną zawiłości prawnych oraz konieczności posiadania odpowiedniej wiedzy, a co dopiero po wprowadzeniu zmian.

Czym różnić się będzie rejestracja spółek w 2017 roku? W przyszłym roku przedsiębiorcom trudniej będzie zarejestrować spółkę jako podatnika VAT. Niektórzy założyciele spółek zobligowani będą do wpłacenia kaucji rejestracyjnej, której wysokość będzie mogła wynieść nawet 200 000 zł. To ogromna kwota szczególnie dla osób, które dopiero wkraczają na rynek ze swoją firmą.

Dlaczego mają zostać wprowadzone zmiany? Celem ma by zlikwidowanie lub chociaż częściowe zminimalizowanie oszustw na tle podatkowym.

Rejestracja spółek to skomplikowana procedura, którą znacznie utrudnią nowe przepisy. My oferujemy kompleksową pomoc dla wszystkich przyszłych przedsiębiorców. Dzięki doświadczeniu zarejestrujemy spółkę zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapraszamy do współpracy tegorocznych przedsiębiorców, jak i osoby zamierzające założyć firmę w 2017 roku.