Zakładanie spółki z o.o. w trybie S24

Zakładanie spółki z o.o. w trybie s24 umożliwia rozpoczęcie prowadzenia spraw spółki w 24 godziny. Ten sposób został wprowadzony w styczniu 2012 roku i dotyczy tylko wybranych form spółek. Nie wszyscy przedsiębiorcy mają więc możliwość zaoszczędzenia zarówno czasu, jak i pieniędzy. System S24 pozwala na zarejestrowanie spółki za pośrednictwem Internetu. Wykorzystuje on wzorce dokumentów dostępnych na stronie, które po wypełnieniu są przesyłane do odpowiednich urzędów.

W 2017 roku wielu przedsiębiorców spotkać się będzie mogło z odmową urzędu skarbowego w kwestii związanej z rejestracją spółki jako podatnika VAT. Od stycznia obowiązywać będą nowe przepisy, których celem jest walka z oszustwami podatkowymi. Z tego powodu wprowadzona została kaucja rejestracyjna, którą wpłacić będą musieli przedsiębiorcy ubiegający się o nadanie VAT.

Zakładanie spółki z o.o. w trybie s24 to wygodne oraz szybkie rozwiązanie. Nasze biuro zajmuje się rejestracją spółek już od lat. Zapraszamy do kontaktu wszystkich przedsiębiorców, którzy planują założyć firmę w tym lub w przyszłym roku. Pomożemy przejść przez cały proces rejestracyjny – załatwimy formalności.

Call Now Button