Rejestracja spółki komandytowej 2015

Interesuję Cię założenie spółki komandytowej?  
 
Spółka komandytowa zakładana jest przez co najmniej dwie osoby fizyczne bądź prawne. Jedna z tych osób jest komandytariuszem, a druga komplementariuszem. Założenie takiej spółki jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy mają dobry pomysł na biznes, ale nie posiadają niezbędnego kapitału. W spółce komandytowej są oni wtedy komplementariuszami. Natomiast komandytariuszem jest osoba, która wnosi wkład oraz sumę komandytową.  
 
A teraz najważniejsza kwestia, czyli jak wygląda rejestracja spółki komandytowej 2015. 
W pierwszej kolejności należy spisać umowę spółki w formie aktu notarialnego. Przed zawarciem umowy obowiązkiem jest utworzenie firmy spółki. W jej nazwie musi znaleźć się nazwisko jednego lub kilku komplementariuszy oraz wpis: „spółka komandytowa”. Kolejnym etapem jest rejestracji firmy w wydziale sądu administracyjnego. Taki wniosek można złożyć osobiście lub elektronicznie. Wniosek wypełniamy i dołączamy do niego niezbędne dokumenty. 
 
Jeżeli uważasz rejestracja spółki komandytowej 2015 sprawi Ci kłopot , skontaktuj się z naszą firmą, a przez etapy założenia firmy przejdziemy razem bez żadnych trudności.