Zakładanie spółek komandytowych 2015

Zakładanie spółek komandytowych 2015 to temat, któremu warto się bliżej przyglądnąćZakładanie działalności gospodarczej jest coraz popularniejsze, zwłaszcza wśród młodych Polaków. Zanim zacznie się prowadzić własny biznes, należy zastanowić się nad formą jego prowadzenia. Ciekawą propozycją dla osób niedoświadczonych, ale chcących działać, jest spółka komandytowa. 
 
W spółce komandytowej istnieją dwa rodzaje wspólników. Jedni to komplementariusze, którzy na co dzień prowadzą sprawy spółki i opowiadają za zobowiązania spółki całym swoim majątkiem, nawet tym osobistym. Drugi rodzaj wspólników to komandytariusze, którzy nie prowadzą na co dzień spraw spółki, opowiadają  za zobowiązania do wyznaczonej kwoty zwanej komandytową. Są to zazwyczaj osoby, które chce się pozyskać, ze względu na ich wiedzę i doświadczenie. Komandytariusze mają w tym spory interes. Mogą wykorzystać swoją wiedzę, informacje, kontakty, mając ograniczo odpowiedzialność majątkową i prawo do części zysku spółki. Komplementariuszom pomaga to w osiągnięciu sukcesu.  
 
Wszystko to powoduje, że temat zakładania spółek komandytowych 2015, powinien być bliski młodym, niedoświadczonym osobom, chcącym rozpocząć swoją działalność. Nasza firma służy swoją pomocą, w zakładaniu takich przedsiębiorstw.