Rejestracja spółki w Polsce przez obcokrajowca

Rejestracja spółek w Polsce jest niezwykle problematyczna. Niestety jej przejście jest konieczne, aby móc poprowadzić firmę pod jej postacią.

Aby samodzielnie wpisać spółkę do poszczególnych urzędów musisz odwiedzić te instytucje i złożyć w nich szereg wniosków i formularzy. Formalności te sprawiają, że założenie spółki trwać może nawet kilka tygodni.
Rejestracja spółki w Polsce przez obcokrajowca jest szczególnie trudna, gdyż prócz wcześniej wymienionych niedogodności musi zmierzyć się ze słabą znajomością języka polskiego, który na terenie naszego państwa jest językiem urzędowym, a więc to w nim zostanie przygotowana wszelka dokumentacja i zapewne także nim posługiwać będą się urzędnicy.
Nasza firma wychodzi z pomocną dłonią do cudzoziemców i oferuje przeprowadzenie całej procedury. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami dając właścicielowi podmiot gotowy by poprowadzić pod nim firmę. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty, dodatkowo nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu zakładania spółek.