Rejestracja spółek z o.o. dla obcokrajowca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z ogromną ilością zalet. Po pierwsze, do jej założenia uprawnieni są wszyscy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki. Cel jej działalności również jest dowolny, pod warunkiem iż jest on zgodny z prawem. Spółka z o.o. ponadto wymaga niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Cechy te zachęcają do poprowadzenia firmy w formie danej spółki przede wszystkim osoby z zagranicy, które mogą założyć ją niezależnie od kraju swojego pochodzenia.
Rejestracja spółek z o.o. dla obcokrajowca niestety może okazać się jednak nie lada wyzwaniem. Ogromna ilość formalności oraz konieczność odwiedzenia nawet kilku urzędów wydłuża proces nawet do kilku tygodni. Dodatkowo dochodzą do tego utrudnienia związane z nieznajomością języka polskiego, który na terenie naszego kraju jest językiem urzędowym.

Jeśli chcesz pominąć wszelkie niedogodności związane z rejestracją skontaktuj się nami. Dopełniamy wszelkich formalności minimalizując obowiązki przyszłego właściciela. Zadzwoń i poznaj szczegóły!