Rejestracja spółki z o.o. dla cudzoziemców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością do bardzo korzystna forma prowadzenia działalności gospodarczej na terytorium Polski, zwłaszcza w przypadku osób z zagranicy. Spółkę tą może otworzyć każdy obcokrajowiec bez względu na kraj swojego pochodzenia. To jednak nie jedyny atut tego podmiotu. Można bowiem poprowadzić go w dowolnym celu prawnie dopuszczalnym, a w przypadku zadłużenia wszelkie należności regulowane są z majątku spółki, a nie mienia wspólników, co gwarantuje im pełne bezpieczeństwo.
Rejestracja spółki z o.o. jest niestety długa i problematyczna. Z tego względu większość z nich decyduje się skorzystać z usług specjalistów, którzy dopełnią w ich imieniu wszelkich formalności. W usługach tego typu trudni się również nasza firma. Decydując się na nasze usługi nie musisz nawet odwiedzać naszej siedziby. Wszystkie formalności możemy omówić mailowo bądź telefonicznie.

Rejestracja spółki z o.o. dla cudzoziemców świadczona przez naszych specjalistów pozwala ograniczyć wszelkie niedogodności związane z samodzielną ewidencją. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią wszelkie szczegóły oraz odpowiedzą na Twoje pytania.