Rejestracja spółek z o.o. w Polsce cudzoziemców

Cudzoziemcy prowadzący, bądź dopiero zamierzający poprowadzić swoją działalność na terenie Polski zazwyczaj decydują się na otwarcie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zastanawiasz się dlaczego?
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przede wszystkim może być poprowadzona przez każdego obcokrajowca bez względu na kraj jego pochodzenia, a tego niestety nie może zagwarantować im inna forma.
Prócz tego jest to świetne narzędzie dla początkującego przedsiębiorcy. Wymaga niewielkiego kapitału założycielskiego, a za zadłużenie odpowiedzialność ponosi wyłącznie spółka własnym majątkiem, nie zagrażając tym samym prywatnego mienia wspólników.
Rejestracja spółek z o.o. w Polsce cudzoziemców jest jednak bardzo kłopotliwa. Jako iż nie mają numeru PESEL nie są uprawnieni do skorzystania z platformy rejestracyjnej, a więc rejestrację muszą przeprowadzić w sposób tradycyjny. Ta z kolei trwać może nawet kilka tygodni.
Aby ograniczyć niedogodności związane z rejestracją warto zdecydować się na zakup gotowej spółki z o.o., czyli podmiotu w pełni uprawnionego do tego, aby poprowadzić pod sobą firmę. Gotowe spółki z o.o. dostępne są w naszej firmie. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią jej szczegóły.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button