Rejestracja spółki z oo s24

Od 2012 roku spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrować można bez wychodzenia z domu. Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości umieszczona została platforma rejestracyjna, za pomocą której przedsiębiorca może zarejestrować swoją firmę. Rejestracja spółki z o.o. w trybie S24 trwa zaledwie jedną dobę, co jest ogromnym udogodnieniem, gdyż w przypadku dopełnienia tego obowiązku w sposób tradycyjny zajmowała ona przeciętnie 3-4 tygodnie.

Potencjalny przedsiębiorca chcąc dokonać ewidencji musi uzupełnić formularz zgłoszeniowy niezbędnymi danymi. Zgłoszenie musi zostać potwierdzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym bądź podpisem elektronicznym potwierdzonym przez zaufany profil ePUAP. Program samodzielnie generuje niezbędne wnioski i wysyła je do odpowiednich urzędów. Umowa spółki generowana jest na podstawie wzorca toteż w tym przypadku nie jest wymagana pomoc notariusza.

Jeżeli masz problem z przeprowadzeniem rejestracji spółki online nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Chętnie wyjaśnimy wszelkie niejasności oraz pomożemy dopełnić wszelkich formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *