Rejestrowanie spółek bez aktu notarialnego

Rejestrowanie spółek bez aktu notarialnego możliwe jest podczas zakładania spółki przez Internet. Zakładając spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością warto zdecydować się na tę formę jej rejestracji i uniknąć czasochłonnego procesu oraz wysokich kosztów.

Spółka zostaje założona w maksymalnie 24 godziny od momentu przesłania wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego. Aby założyć spółkę przez Internet przedsiębiorca musi utworzyć konto na platformie teleinformatycznej, która została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W systemie wybiera się wzory dokumentów oraz wprowadza dane zakładanej spółki. Do podpisania dokumentów należy posiadać kwalifikowany podpis elektroniczny bądź profil zaufany ePUAP.

Chcesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Oferujemy swoją pomoc podczas zakładania firm. Pomożemy na każdym etapie rejestracji spółki oraz podczas doboru numerów PKD, które będą odpowiednie do profilu prowadzonej działalności. Osoby zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.