Roczne spółki z o.o. sprzedam

Samodzielne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to już przeszłość. Osoby, które nie mają doświadczenia w rejestracji spółek nie muszą obawiać się o ewentualne błędy, ponieważ z pomocą przychodzą firmy, które posiadają doświadczenie w tym zakresie. Pomagają one w przejściu przez wszystkie etapy zakładania spółki z o.o. lub proponują sposób na szybsze rozpoczęcie działalności – zakupu gotowej spółki (stąd liczne oferty typu „roczne spółki z o.o. sprzedam” pojawiające się w serwisach ogłoszeniowych).

Zakup gotowej spółki z o.o., szczególnie z rocznym stażem, może być dobrym wyborem dla osób, które zamierzają starać się o wsparcie finansowe dla swojej spółki. W związku z posiadanym stażem, mają oni szansę na ubieganie się o kredyt, dotacje unijne lub skorzystanie z oferty firmy leasingowej. Wśród kryteriów instytucji zajmujących się udzielaniem wsparcia finansowego, często pojawia się okres funkcjonowania firmy na rynku – w większości przypadków musi być on co najmniej roczny.

Kupując gotową spółkę z rocznym stażem przedsiębiorca ma również szansę na szybszy rozwój. Dzięki posiadanemu rocznemu stażowi polepsza on wizerunek swojej firmy, zachęcając tym samym klientów i kontrahentów do podjęcia współpracy.