Sprzedam spółkę z o.o. z 12 miesięcznym stażem

Nie każdy wie w jaki sposób może maksymalnie ograniczyć formalności związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. My natomiast wiemy i chcemy Ci o tym powiedzieć! Jedną z wielu rzeczy, która sprawia przedsiębiorcom kłopot to rejestracja spółki odpowiednio w KRS, GUS i US. Nie mniej jednak warto wspomnieć o stosunkowo długim okresie oczekiwania na dopełnienie wszelkich formalności związanych z założeniem i rejestracją podmiotu gospodarczego.

Sprzedam spółkę z o.o. z 12 miesięcznym stażem to rozwiązanie idealne dla Ciebie i dla Twojej przyszłości! Zastanawiasz się dlaczego? Otóż spółka posiadająca 12 miesięczny staż ma zupełnie czystą historię finansową potwierdzoną notarialnie, wszystkie potrzebne dokumenty i numery rejestracyjne, odpowiedni wpis do rejestru przedsiębiorców oraz staż, który sprawia, że zaciągnięcie kredytu czy uzyskanie dotacji jest znacznie łatwiejsze.

Sprzedam spółkę z o.o. z 12 miesięcznym stażem to oferta ograniczona czasowo! Do sprzedaży mamy jeszcze kilka spółek, w tym jedną dla Ciebie! Skontaktuj się i poznaj szczegóły współpracy.