Rynek sprzedaży spółek

Rynek sprzedaży spółek w Polsce jest już bardzo duży i ciągle się powiększa. W dzisiejszych czasach, w dobie komputeryzacji na różnego rodzaju portalach ogłoszeniowych, znaleźć można wiele ogłoszeń od podmiotów (nie tylko osób, ale i firm) usiłujących sprzedać spółkę lub pragnących ją kupić.

Oferowane są jednostki zarówno czyste jak i te posiadające historię gospodarczą, te z zobowiązaniami wobec osób trzecich i te wolne od tego typu obciążeń oraz jednostki zadłużone. Ich ceny są bardzo różnorodne i warunkowane przez wiele czynników.

Nie trudno też zauważyć, ze w ostatnich latach gwałtownie wzrosła liczba biur księgowych, kancelarii i innych firm zajmujących się pośrednictwem sprzedaży i zakupie spółek.

Dostęp do rynku sprzedaży spółek ma każdy z nas. Co w momencie, gdy zakupiony podmiot nie sprostał naszym oczekiwaniom? Oczywiście możemy go sprzedać i posłuży on wtedy innemu przedsiębiorcy. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bardziej szczegółowe informacje odnośnie rynku sprzedaży spółek.

Zadzwoń teraz