Sprzedaż istniejącej spółki

Prowadzenie przedsiębiorstwa przestało Ci sprawiać radość i dawać satysfakcję? Zamiast likwidacji, rozważ opcję sprzedaży istniejącej spółki. Proces likwidacyjny jest czasochłonny i wiąże się z kosztami. Dzięki podjęciu decyzji o sprzedaży skracasz potencjalny czas oczekiwania i dajesz szansę innemu przedsiębiorcy na podjęcie prowadzenia własnego biznesu.

Szybka sprzedaż istniejącej spółki, możliwa jest poprzez skorzystanie z pomocy fachowców. Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły oferty i podejmij współpracę. Gwarantujemy, że znajdziemy dla Cibie odpowiedniego klienta i wynegocjujemy cenę satysfakcjonującą obie strony. To jednak nie wszystko. Dodatkowym atutem jest pomoc w sporządzeniu umowy kupna/sprzedaży oraz aktualizacji niezbędnych danych w wymaganych urzędach.

Wieloletnie doświadczenie i szerokie grono zadowolonych klientów, stanowią gwarant udanego sukcesu. Nie zwlekaj i pozwól pomóc sobie w sprzedaży spółki. Zyskaj spokój i pewność, ze cała transakcja przebiegnie sprawnie i w prawidłowy sposób.