Spółka z o.o. na sprzedaż obcokrajowiec

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najchętniej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Forma ta cieszy się popularnością nie tylko wśród polskich przedsiębiorców. Jest ona często wybierana także przez zagranicznych inwestorów. Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest długotrwała. Może ona sprawiać trudności zwłaszcza osobom, które nie mówią biegle w języku polskim. Rozwiązaniem tej sytuacji jest zakup gotowego do podjęcia działalności podmiotu.

Istnieje możliwość zakupu spółek posiadających historię gospodarczą, jednak bezpieczniejszy jest zakup czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki te posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery, które są niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasza oferta “spółka z o.o. na sprzedaż obcokrajowiec” skierowana jest do osób spoza Polski. Posiadamy na sprzedaż gotowe spółki z o.o. z czystą historią. Obsługujemy Klientów w różnych językach. Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu!