Sprzedam spółki obcokrajowcom

Polska z każdym rokiem staje się coraz bardziej atrakcyjna dla zagranicznych inwestorów. Ogromny rozwój, jaki przeżywa nasz rynek sprawił, że wielu cudzoziemców postanawia właśnie w naszym państwie założyć swoją firmę.

Niestety tradycyjna rejestracja spółki jest procesem długim i problematycznym. Sprawia ona trudności nie tylko cudzoziemcom, ale także i rodowitym obywatelom. Z tego powodu w większości przypadków decydują się oni na zakup gotowej jednostki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą, a więc dysponuje numerami NIP, KRS, REGON i VAT, kapitałem zakładowym oraz kompletem niezbędnych dokumentów w tym także umową. To właśnie podpisanie umowy będzie stanowiło jedyny obowiązek potencjalnego przedsiębiorcy.

Sprzedam spółki obcokrajowcom to ogłoszenie naszej firmy. Oferujemy wyłącznie nowe spółki z czystą historią gospodarczą. Decydując się na zakup naszego podmiotu, będziesz mógł nie tylko szybko, ale i bezpiecznie rozpocząć swoją działalność.