Spółka z o.o. ze zgłoszeniem do VAT

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną formą spółek wśród osób decydujących się na otworzenie własnego przedsiębiorstwa. To bardzo atrakcyjna forma prawna, która nie naraża osobistego majątku wspólników w przypadku upadku spółki. Podmiot odpowiada za zaciągnięte zobowiązania, a właściciele tylko w szczególnych przypadkach.

Spółka z o.o. regulowana jest przepisami Kodeksu Spółek Handlowych. Jednym z czynników wpływających na wybór gotowej spółki jest kryterium czy spółka powinna być „świeża” czy „stażowa”. Warto tutaj podkreślić, że spółki stażowe bardzo często wybierane są przez osoby planujące pozyskanie dofinansowania z UE lub kredytu.

Nabywca gotowej spółki również musi zastanowić się nad tym czy woli kupić spółkę z VAT, czy bez. Spółka z nadanym VAT-em pozwala pominąć wiele formalności urzędowych, a co za tym idzie – przyspieszyć czas wejścia na rynek.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór spółek, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających przyszłych przedsiębiorców – spółka z o.o. ze zgłoszeniem do VAT !

Call Now Button