Spółki na sprzedaż obcokrajowcy

Coraz więcej osób z zagranicy decyduje się na otworzenie własnego biznesu w Polsce. Czy ogrom formalności nie przeraża przyszłych przedsiębiorców? Czy polskie przepisy prawne nie są zbyt skomplikowane dla cudzoziemców? My oferujemy kompleksową pomoc tym, którzy chcą otworzyć firmę w naszym kraju.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że otworzenie firmy w Polsce może być kłopotliwą procedurą nawet dla osób z naszego kraju. Z tego powodu postanowiliśmy pomóc osobom, które są zdecydowane na wejście na rynek ze swoją ofertą, usługami oraz produktami.

Nasza oferta „spółki na sprzedaż obcokrajowcy” umożliwia otworzenie własnej firmy w jeden dzień. Jak to możliwe? Spółki dostępne w sprzedaży posiadają całkowitą dokumentację, ponieważ przeszły cały proces rejestracji. Nabywca gotowej spółki może już następnego dnia zajmować się sprawami własnego biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Czyste spółki na sprzedaż w niskiej cenie. Gotowe spółki dla obcokrajowców. Szeroki wybór spółek „świeżych” oraz stażowych.

Call Now Button