Spółki na sprzedaż dla cudzoziemców

Coraz większa ilość osób z zagranicy decyduje się na założenie działalności gospodarczej na terenie Polski. Nasz kraj jest szczególnie atrakcyjny dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy szukają tutaj szansy na lepsze życie.
Rejestracja spółki dla obcokrajowca może jednak okazać się niezwykle problematyczna, gdyż trudności mają z nią nawet rodowici obywatele. Spółki na sprzedaż dla cudzoziemców dostępne w ofercie naszej firmy pozwalają ominąć wszelkie niedogodności związane z tradycyjną rejestracją tj. długi czas oraz ogromną ilość formalności.

Kupując gotową spółkę otrzymujesz na własność podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby poprowadzić pod nim firmę. Oznacza to, że dysponuje kapitałem zakładowym, a także numerami NIP, KRS i REGON. Gotowa spółka wyposażona jest również w odpowiednio przygotowaną umowę, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty, a także odpowiedzą na wszelkie nurtujące cię pytania. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś!