Spółki z o.o. bez historii gospodarczej

Spółki z o.o. bez historii gospodarczej to gotowe spółki, które są w pełni zarejestrowanymi podmiotami, wyposażonymi we wszystkie niezbędne atrybuty, w tym KRS, NIP, REGON, szeroki zakres PKD. W ten sposób przygotowany podmiot pozwala na podjęcie aktywności gospodarczej z dnia na dzień. Osoba planująca wejść na rynek nie musi czekać wielu tygodni na dopełnienie formalności związanych z rejestracją tradycyjną.

Jak wygląda proces zakupu spółki? Po wskazaniu danych nowych udziałowców i nowych członków zarządu przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty. W czasie spotkania w kancelarii notarialnej nowi udziałowcy i nowy zarząd składają podpisy pod wszystkimi dokumentami wymaganymi do skutecznego dokonania wpisu w KRS.

Zakup spółki w naszym biurze jest całkowicie bezpieczny, ponieważ oferowane przez nas podmiotu nie były prowadzone. Są wolne od wad prawnych, księgowych i handlowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszego biura i myślisz o zakupie gotowej spółki to skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy szczegóły przygotowanej w sposób indywidualny oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń teraz