Spółki z o.o. dla cudzoziemca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się w Polsce popularnością. Forma ta jest chętnie wybierana przez polskich przedsiębiorców, ale także przez zagranicznych inwestorów. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona tradycyjnie w urzędzie lub w sposób uproszczony – przez Internet. Część przedsiębiorców decyduje się jednak na zakup gotowego do prowadzenia działalności podmiotu.

Na zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością często decydują się obcokrajowcy, którzy nie mówią biegle w języku polskim. Samodzielna rejestracja spółki w tej formie jest dla nich bardzo kłopotliwa, dlatego dobrym rozwiązaniem jest jej kupno.

Spółki z o.o. dla cudzoziemca oferowane są przez naszą firmę. Posiadamy na sprzedaż spółki nowe i stażowe z czystą historią. Nasze spółki nigdy nie prowadziły działalności, dlatego ich zakup jest całkowicie bezpieczny. Spółki są gotowe do podjęcia działalności zaraz po ich zakupie, gdyż mają nadane numery rejestrowe oraz posiadają kompletną dokumentację.