Sprzedam spółkę z o.o. obcokrajowcom

Niejedna osoba spoza Polski decyduje się otworzyć własną działalność gospodarczą w naszym kraju. Obecnie jedną z najchętniej wybieranych form prawnych jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzenie spółki z o.o. jest bardzo korzystne dla przedsiębiorców, gdyż w przypadku wystąpienia problemów finansowych posiada on ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki.

Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż jej rejestracja jest długotrwałym procesem. Zakup spółki pozwala rozpocząć działalność już po 2-3 dniach od zakończenia transakcji. Zakup spółki jest całkowicie bezpieczny, w przypadku, gdy spółka nigdy nie prowadziła działalności. Transakcja kupna gotowego podmiotu oraz wszystkie formalności z nią związane trwają maksymalnie kilka dni.

Skorzystaj z naszej oferty – sprzedam spółkę z o.o. obcokrajowcom. Na sprzedaż posiadamy nowe i stażowe spółki z idealnie czystą historią. Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy obsługę w różnych językach.