Sposób zakładania spółki z oo

Sposób zakładania spółki z oo nie ogranicza się jedynie do jej samodzielnej rejestracji. Decydując się na otworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki.
Podmiot taki jest całkowicie przygotowany do poprowadzenia działalności gospodarczej. Posiada konieczne wpisy, potwierdzone numerami KRS, REGON, NIP, VAT. Dodatkowo dysponuje też kapitałem zakładowym oraz niezbędną dokumentacją.
Decydując się na zakup gotowej spółki możesz postawić na wybór jednostki, pod którą prowadzona już była działalność. Staż przez który działała na rynku znacząco podnosi jej atrakcyjność. Budzi ona bowiem znacznie większe zaufanie w oczach potencjalnych kontrahentów oraz instytucji finansowych. Dzięki temu spółka taka posiada wyższe szanse na pozyskanie dotacji unijnych.
Spółka stażowa pozwala jednak przede wszystkim w szybkim czasie wybić się spośród konkurencji, a co się z tym wiążę, prędko odnieść upragniony sukces.
Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej usługi.