Sprzedam spółki z 12 miesięcznym stażem

Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy to na pewno niejednokrotnie próbowałeś odnaleźć informacje na temat formy, w jakiej można poprowadzić swój interes. Największe możliwości dają spółki. Jej rodzaj należy dostosować do własnych możliwości oraz potrzeb.

Zapotrzebowanie zgłaszane przez rynek sprawiło, że pojawiło się na nim mnóstwo firm oferujących sprzedaż gotowych spółek. Decydując się na nabycie takiego podmiotu, w ekspresowym tempie otworzysz biznes bez konieczności spędzania czasu w długich kolejkach w poszczególnych urzędach i instytucjach. Dodatkową zaletą tego typu usługi jest możliwość zakupu spółki stażowej, czyli działającej na rynku określony czas. Oczywiście taka transakcja może wiązać się z ryzykiem, gdyż spółkę przejmujemy z jej renomom, która niekoniecznie musi być dobra. Bezwzględnie należy sprawdzić też czy dany podmiot oby na pewno nie posiada zadłużeń, które mogą doprowadzić nasze przedsiębiorstwo do bankructwa zaraz po jej otworzeniu.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek stażowych. Gwarantujemy ci jednak pewność i bezpieczeństwo. Oferowane przez nas podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, a ich rejestracja odbyła się 12 miesięcy temu. Czas ten jest wystarczający by zyskać przychylność ze stron instytucji wsparcia finansowego. “Sprzedam spółki z 12 miesięcznym stażem” w przypadku naszej firmy oznacza to samo co “zagwarantuje sukces Twojej działalności”.