Sprzedam spółki z o.o. 12 miesięczne

“Sprzedam spółki z o.o. 12 miesięczne”’ to bardzo popularny tytuł ogłoszeń występujących na portalach sprzedażowych. Nic w tym dziwnego, ostatnimi czasy popyt na gotowe podmioty gospodarcze z określonym stażem wzrósł diametralnie.Powodów jest przynajmniej kilka.

Po pierwsze zakup takiej jednostki pozwala znacznie ograniczyć czas, który musielibyśmy poświęcić na rejestrację spółki w urzędzie. Kupując gotowy podmiot stajesz się jego właścicielem wraz z dokonaniem podpisu na umowie, a więc otworzenie firmy trwa zaledwie chwilę. Dodatkowo zakup spółki stażowej poprawia twój wizerunek w oczach potencjalnych kontrahentów oraz klientów, gdyż spółka, która działa na rynku od dłuższego czasu cieszy się o wiele większym zaufaniem.

Nasze spółki mimo wcześniejszej rejestracji nigdy przedtem nie prowadziły działalności gospodarczej, przez co nie musisz obawiać się jej historii tj. zadłużenia, czy też niepożądanego wyobrażenia o twoim przedsięwzięciu w otoczeniu biznesowym. Decydując się na zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem. Oferujemy pewne podmioty, które pozwolą szybko i skutecznie wybić się Twojej firmie na rynku.