Sprzedam spółki z o.o. 3 miesięczne

Dla wielu z Was wydawać mogłoby się, że własna firma to nic wielkiego. Tu jednak są pewne sprzeczności. Założenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem nawet dla wykształconej osoby. W chwili podjęcia decyzji o prowadzeniu działalności, przedsiębiorca powinien zastanowić się nad wszystkimi formalnościami jakie powinien zrealizować, aby jego działania przyniosły sukces.

Początkowo jednym z ważnych kroków jest określenie rodzaju spółki, czy będzie to spółka osobowa, a może kapitałowa? Kolejnym krokiem jest dopełnienie wszelkich formalności związanych z rejestracją spółki w poszczególnych instytucjach. Powinieneś na te czynności przeznaczyć dobrych kilka tygodni.

Ale po co Ci to?!

Czy nie łatwiejszym i znacznie szybszym rozwiązaniem byłyby spółki posiadające 3 miesięczny staż? Każda spółka, która została założona już wcześniej, posiada odpowiednią dokumentację, numery rejestrowe i inne potrzebne dokumenty pozwalające rozpocząć działalność w ekspresowym tempie.

Zgłaszając się do naszej firmy możesz liczyć na spółki z różnorodnym stażem. To my przygotowujemy dokumentację nabycia udziałów – niczym nie musisz się martwić! Dodatkowo pomożemy Ci w aktualizacji nowych danych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów!