2 miesięczne spółki sprzedam

„2 miesięczne spółki sprzedam” – tak zatytułowane ogłoszenia najczęściej kojarzone są z przedsiębiorcami, którzy po 2 miesiącach postanowili sprzedać spółkę. Od razu nasuwa się myśl, że dana spółka jest zadłużona. Czy na pewno takie spółki sprzedawane są tylko przez prywatnych właścicieli firm?

Na rynku istnieje wiele biur, które zajmują się sprzedażą gotowych spółek. Rejestracja tych podmiotów przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, co daje gwarancje solidnie założonej spółki. Czy oferowane spółki są czyste? Spółki zostały założone wyłącznie w celu odsprzedaży, więc nigdy wcześniej nie zawierały umów ani nie zatrudniały pracowników. Posiadają zupełnie czystą historię gospodarczą, co można poświadczyć notarialnie. Spółka, o której mowa w tym artykule posiada 2 miesięczny staż, który zwiększa szansę na pozyskanie dotacji lub kredytu. Spółki stażowe budzą większe zaufanie wśród kontrahentów oraz Klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem spółki to zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci przedstawią szczegóły oferty wraz z dodatkowymi usługami. Podejmij współpracę z rzetelnym biurem!

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button