Sprzedam spółki z o.o. 5 miesięczne

Na założenie przedsiębiorstwa w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Przekonuje ich to, że spółka z o.o. może działać niemal w każdej branży ze względu na szeroki zakres PKD ujmowany w umowie i pozwala na ograniczenie odpowiedzialności udziałowców za zobowiązania spółki. Nie odpowiadają oni bowiem własnym majątkiem za ewentualne długi spółki.

Dodatkowo założenie spółki z o.o. pozwala na zaangażowanie stosunkowo niskiego kapitału finansowego oraz całkiem swobodne kształtowanie zapisów w umowie. Spółka z o.o. może posiadać jednego właściciela (jednoosobowa spółka z o.o.), jednak doradzane jest udostępnienie chociaż jednego udziału w spółce zaufanej osobie. Dzięki temu można uniknąć opłacania składek ZUS.

Jak zatem stać się właścicielem spółki? Można założyć spółkę lub kupić gotowy podmiot. W Internecie można znaleźć wiele ofert spółek nowych i stażowych, o różnych tytułach, np. „sprzedam spółki z o.o. 5 miesięczne”. Zakup przykładowej 5 miesięcznej spółki może być opłacalny dla osób chcących wzbudzić zaufanie wśród banków, klientów i kontrahentów. Dowiedziono, że częściej podejmują oni współpracę z firmami ze stażem na rynku. W naszej ofercie gotowe spółki nowe i stażowe (w tym 5 miesięczna spółka z o.o.).