Sprzedam spółki z o.o. z VAT w Warszawie

Ostatnimi czasy na portalach ogłoszeniowych można zauważyć podział ogłoszeń dotyczących sprzedaży gotowych spółek. Firmy oferują spółki z o.o. z VAT-em i bez VAT-u. Podmioty te znacznie różnią się pomiędzy sobą pod względem ceny. Wiele osób pyta nas o to, czy lepiej zdecydować się na zakup droższej spółki z VAT, czy może samodzielnie zarejestrować gotową spółkę w rejestrze płatników podatku od wartości dodanej.

Aby odpowiedzieć na to pytanie należy przeanalizować zmiany, które weszły w życie wraz z początkiem roku 2017. Mowa tutaj o uszczelnieniu prawa podatkowego. Aktualnie przedsiębiorcy ubiegający się o pozyskanie numeru VAT muszą liczyć się z możliwością nałożenia na nich wysokiej kaucji rejestracyjnej bądź nawet odmowie uzyskania wpisu do rejestru. Mając to na uwadze o wiele lepszym rozwiązaniem mogą okazać się spółki, które uzyskały wpis do danego rejestru.

“Sprzedam spółki z o.o. z VAT w Warszawie” to oferta naszej firmy. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i poznaj szczegóły już dzisiaj.