Sprzedaż spółek z o.o. Lublin

Wiele osób zainteresowanych otworzeniem własnej firmy zastanawia się nad tym czy zakup gotowej spółki to właściwe rozwiązanie. Często obawiają się, że nabycie spółki sprawi, że rozpoczną prowadzenie firmy z zadłużeniem na koncie. Czy jest ryzyko?

Oczywiście istnieje ryzyko zakupu zadłużonej spółki. O czym pamiętać kupując gotową spółkę?

Po pierwsze należy zwrócić uwagę od kogo kupujemy spółkę. Często duże ryzyko zadłużonej spółki istnieje podczas nawiązania współpracy z prywatnym przedsiębiorcom, który chce pozbyć się „problemu”. Z tego powodu lepiej zdecydować się na zakup spółki od biura, które zajmuje się zakładaniem oraz sprzedażą spółek od lat. Daje to gwarancję bezpiecznej spółki bez historii gospodarczej oraz obrotów.

Drugim czynnikiem na który powinniśmy zwrócić uwagę jest to czy sprzedający oferuje nam notarialne potwierdzenie o braku zobowiązań spółki. Otrzymanie tego dokumentu daje nam gwarancję, że spółka nie jest zadłużona, więc bezpiecznie możemy rozpocząć prowadzenie biznesu.

Wszystkich przedsiębiorców z województwa lubelskiego zapraszamy do kontaktu – sprzedaż spółek z o.o. Lublin. Czyste spółki z o.o. w niskiej cenie – profesjonalny start na drodze do sukcesu!