Sprzedaż 12 miesięcznych spółek z o.o.

Od wielu lat handel spółkami z o.o. na Zachodzie traktowany jest jak normalna forma aktywności biznesowej. W Polsce biznes ten rozwija się coraz dynamiczniej. Nic dziwnego, ponieważ zakup gotowych spółek z o.o. to komfortowy sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W wielu przypadkach zakup gotowej spółki z o.o. jest bardzo opłacalną inwestycją. Często o nabyciu spółki decydują względy strategiczne, które wymagają szybkiej rejestracji działalności gospodarczej. Zamiast zajmować się formalnościami związanymi z zakładaniem spółki, warto kupić gotowy podmiot z kompletną dokumentacją rejestrową (z NIP, REGON, KRS) oraz numerami VAT i VAT UE, jeśli chcemy aby spółka z o.o. była podatnikiem VAT. Aby uwiarygodnić firmę na rynku, dobrze jest zakupić gotową spółkę ze stażem, np. 12 miesięczną datą rejestracji.

Jeśli interesuje Cię zakup gotowej spółki z 12 miesięcznym stażem to świetnie się składa. Nasza firma prowadzi sprzedaż 12 miesięcznych spółek z o.o., które są odpowiednie do szybkiego rozpoczęcia działalności – już pierwszego dnia od nabycia.