Sprzedaż 6 miesięcznych spółek

Sprzedaż 6 miesięcznych spółek to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę. W naszej ofercie znajdują się spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadające półroczny staż, zostały one zarejestrowane po to, aby w przyszłości zapewniły swoim nabywcom szybki, bezpieczny start oraz umożliwiły ubieganie się o wsparcie finansowe w postaci kredytu czy dofinansowania na rozwój działalności.

Sprzedaż 6 miesięcznych spółek polega na rejestrowaniu podmiotów gospodarczych przez doświadczone firmy, które dbają o to, aby spółki posiadały kompletną dokumentację oraz czystą historię gospodarczą, a ostatecznie ich sprzedaż. Dzięki zakupowi tego podmiotu przyszli przedsiębiorcy zyskują czas oraz skutecznie omijają procedurę rejestracji działalności gospodarczej. Wystarczy jeden podpis, aby stali się oni właścicielami przedsiębiorstwa, które w rejestrach widnieje już od pół roku.

Zakup stażowej spółki to rozwiązanie niezwykle opłacalne. Z tego właśnie powodu coraz większa liczba przyszłych przedsiębiorców decyduje się rozpocząć prowadzenie firmy właśnie w taki sposób.

Call Now Button