Sprzedam spółki z o.o. 6 miesięczne

Zakup gotowej spółki pozwala oszczędzić mnóstwo czasu, który musielibyśmy przeznaczyć na bieganie po urzędach oraz oczekiwanie na rozpatrzenie wniosków. Rejestracja spółki kojarzy się przede wszystkim z długotrwałym procesem, który może wiązać się z wieloma problemami. Warto więc proces rejestracji powierzyć ekspertom zakładającym spółki od lat.

Jeżeli przedsiębiorca decyduje się na zakup spółki, to minimalizuje formalności do minimum. Nabywca spółki otrzymuje gotowy podmiot, który posiada kompletną dokumentację. Czy spółka może być zadłużona? Nie. Spółka posiada notarialne oświadczenie o braku zadłużeń. Spółki w sprzedaży nie prowadziły wcześniej żadnej działalności, nie zawierały umów, czyli nie posiadają historii gospodarczej. To czyste, czyli bezpieczne spółki.
Ogromną popularnością cieszą się spółki stażowe, np. półroczne. Zwiększają one szanse na pozyskanie kredytu lub dotacji unijnych.

„Sprzedam spółki z o.o. 6 miesięczne” – ogłoszenie, które pomoże Ci kupić spółkę stażową. Poznaj naszą ofertę. Zapraszamy serdecznie do rozmowy z naszymi ekspertami.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek