Sprzedaż rocznej spółki z o.o.

Zakładanie własnego przedsiębiorstwa wiąże się z ogromem dokumentów do wypełnienia oraz sporym czasem oczekiwania na możliwość rozpoczęcia działalności. Decydując się na rejestrację internetową koszta się zmniejszają, a czas skraca, jednak dalej wymaga to od nas przypilnowania wszystkich formalności.

Sprzedaż rocznej spółki z o.o. jest czystą przyjemnością ze względu na zalety z jakimi się wiąże. Przede wszystkim otrzymujesz gotową firmę z rocznym stażem, w którym nie była prowadzona nigdy żadna działalność, a historia jest czysta. Wystarczy, że wniesiesz wyjątkowo niski kapitał w wysokości 5000 zł i możesz rozpoczynać prowadzenie biznesu. Finanse nie stanowią żadnego problemu – dzięki rozdzielności majątkowej, w wypadku zadłużenia firmy, Twój portfel jest bezpieczny.

Nie musisz się martwić o żadne umowy – oferując sprzedaż rocznej spółki z o.o. bierzemy na siebie dopełnienie wszystkich formalności – Tobie pozostaje tylko układanie biznesplanu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy od kilku lat wiodącą firmą w dziedzinie sprzedaży spółek, więc nasze doświadczenie i wiedza gwarantuje najwyższą jakość usług.