Sprzedaż spółek z o.o. Poznań

W województwie Wielkopolskim przybywa każdego dnia chętnych do założenia własnego przedsiębiorstwa. Wyszukiwane są rozwiązania, które umożliwiają szybkie wejście na rynek z przygotowanym projektem na sukces. W jaki sposób rozpocząć prowadzenie firmy bez zbędnych formalności? Jak pominąć konieczność biegania po urzędach w celu dostarczania dokumentów i oczekiwania na decyzje urzędów? Najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż spółek z o.o. Poznań.

Zakup gotowej spółki to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić firmę w jeden dzień. Oferujemy czyste spółki, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności. Celem rejestracji spółki była sprzedaż w ręce przyszłych przedsiębiorców.

Gotowa spółka to w pełni przygotowany podmiot do prowadzenia firmy. Posiada kompletną dokumentację, a więc nadane numery NIP, REGON oraz KRS.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno spółki „świeże” (z bieżącego roku) jak i spółki „stażowe” ( zarejestrowane kilka miesięcy wcześniej w Krajowym Rejestrze Sądowym). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zadzwoń teraz