Sprzedaż spółek z o.o. Szczecin

Nie wszyscy, którzy chcą prowadzić własny biznes myślą o tym, aby dokonać rejestracji spółki. Zdarza się, że ogrom formalności do załatwienia sprawia, że samodzielna rejestracja jest niemożliwa lub zbyt czasochłonna dla przyszłych przedsiębiorców. Czy jest jakieś rozwiązanie, które pozwala prowadzić firmę pomijając proces rejestracji spółki? Tak – sprzedaż spółek z o.o. Szczecin!

Zakup gotowej spółki, czyli kompletnego podmiotu do prowadzenia firmy, pozwala zarządzać firmą jeden dzień po dokonaniu zakupu. To ogromna oszczędność czasu, ponieważ spółka została założona, więc nie trzeba czekać na decyzje urzędów, które często wydłużają czas wejścia na rynek.

Kto może kupić gotową spółkę? Każdy, kto chce otworzyć własny biznes. Jaką spółkę można kupić? Istnieje możliwość zakupu spółki „świeżej”, czyli założonej w bieżącym roku oraz spółki „stażowej”, czyli zarejestrowanej w KRS kilka miesięcy wcześniej.

Jaką spółkę wybrać? Najkorzystniejszym rozwiązaniem jak zakup spółki czystej, czyli nie posiadającej obrotów. Spółki tego rodzaju są gwarancją dla przedsiębiorcy bezpiecznego rozpoczęcia prowadzenia firmy. Klient otrzymuje od nas notarialne poświadczenie o braku zobowiązań spółki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Call Now Button