Sprzedaż spółki pod dotacje

W przypadku starania się o dofinansowanie z Unii Europejskiej, czas jest bardzo istotny. Zgłoszenia zbierane są cyklicznie. Obecnie trwa nabór, a Ty chciałbyś uzyskać środki finansowe, które mogłyby pomóc Ci zrealizować innowacyjną strategię w ramach działalności gospodarczej? Jak dobrze wiesz, gdybyś chciał teraz zarejestrować własną firmę, wiązałoby się to z długotrwałym oczekiwaniem. Istnieje ryzyko, że konsekwencją byłoby spóźnienie i utrata możliwości zgłoszenia swojej kandydatury – zatem dotację otrzymałby ktoś inny.
W sytuacji, gdy zależy Ci na czasie, warto zainteresować się ofertami mającymi na celu sprzedaż spółki pod dotacje. Ty, nabywając zarejestrowany podmiot gospodarczy, możesz bezzwłocznie złożyć wniosek o unijne dofinansowanie.
Jeśli zdecydujesz się zakupić działalność w rzetelnej firmie oferującej sprzedaż spółki pod dotacje, od razu otrzymasz wszelkie niezbędne do jej funkcjonowania dokumenty. Z dnia na dzień zyskasz możliwość podejmowania różnych biznesowych decyzji w jej imieniu, jak również starania się o uzyskanie dodatkowych środków finansowych.