Sprzedaż założonych spółek z o.o.

Czy warto kupić spółkę z o.o.? To pytanie zadaje sobie nie jeden przedsiębiorca, który myśli nad rozpoczęciem działalności. Sprzedaż spółek z o.o. założonych przez doświadczonego przedsiębiorce to szansa dla nowych działaczy na rynku, którzy planują założenie własnej firmy. Spółka z o.o. to dobry wybór dla przedsiębiorcy. Pozwala na prowadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności. Nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych spółek przez przedsiębiorców w Polsce. Odpowiedzialność wspólników w tej spółce jest ograniczona – nie odpowiadają oni za zobowiązania działalności własnym majątkiem.

Założenie spółki możne trwać nawet do kilku tygodni. Wszystkie formularze i wnioski niekoniecznie muszą być przyjęte od zaraz, co może znacznie wydłużyć proces rejestracji. Gotową spółkę możemy nabyć już w jeden dzień. Dla przedsiębiorców, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu, zakup spółki z o.o. to doskonała forma zainwestowania pieniędzy. Pozwoli na pominięcie wielu formalności. Podsumowując, zakup spółki to duża wygoda.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem spółki z o.o. zapraszamy do naszej kancelarii. Pomożemy Państwu we wszystkich formalnościach, a w razie wątpliwości odpowiemy na wszystkie pytania

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek