Usługa doradcza: sprzedaż spółki

Tradycyjne założenie spółki jest procesem długim i problematycznym. Z tego względu wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej jednostki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł pełną rejestrację, a więc jest przygotowany do tego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Jako, iż został wpisany do należytych urzędów posiada numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz umowę.

Wiele osób nie wie jednak na jaki podmiot się zdecydować oraz jak go kupić. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem okazuje się usługa doradcza: sprzedaż spółki. W ramach tej usługi specjaliści udzielą porad jak wybrać należytą formę działalności, jak dostosować no niej opodatkowanie, a także jak najlepiej i najszybciej założyć własną działalność.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi doradcze dla potencjalnych przedsiębiorców. Opowiadamy o tym jak kupić gotową spółkę oraz na co zwrócić uwagę. Jeżeli zatem szukasz pomocy w założeniu spółki, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek
Call Now Button