Zakładanie spółek 2017

Zakładanie spółek 2017 to z całą pewnością kwestia, która zainteresuje szerokie grono przyszłych przedsiębiorców, którzy planują założyć własną działalność gospodarczą. Niestety wiele z tych osób realizację swojego planu odkłada na nowy rok. Nie jest to najlepsze wyjście, ponieważ wraz z nowym rokiem w życie mają wejść liczne zmiany w przepisach, które znacznie utrudnią zakładanie spółek nowym przedsiębiorcom.

Zastanawiasz się jakie zmiany zostaną wprowadzone po nowym roku? Otóż będzie to zapobieganie oszustwom podatkowym, których ilość w ostatnim czasie znacznie się zwiększyła. Zmiany dotyczyć będą kwestii nadawania spółkom VAT-u. Otóż zakładanie spółek 2017 będzie mogło wiązać się z odmową przyznania danej spółce statusu podatnika VAT. Może się również okazać, iż samodzielna rejestracja danego podmiotu, będzie niemożliwa.

Zatem najlepiej już teraz zdecydować się na pomoc ekspertów, którzy szybko i sprawnie będą w stanie poradzić sobie z nowymi przepisami prawa. Są Państwo zainteresowani współpracą z firmą, która da gwarancję zadowolenia? Jeżeli tak, to zapraszamy do kontaktu!