Półroczne spółki sprzedam

Wiele jest firm umieszczających swoje oferty z tytułem „półroczne spółki sprzedam”. Jednak czy mają one do zaoferowania półroczne spółki bez jakichkolwiek wad prawnych? Czy ich spółki zostały zarejestrowane od podstaw przez doświadczone osoby? Nie możesz mieć takiej pewności, chyba, że podejmiesz współpracę z naszą firmą.

W naszej ofercie półroczne gotowe spółki, które nie podjęły działalności gospodarczej na rynku. W związku z tym nie ma mowy o zobowiązaniach, zadłużeniach ani żadnych umowach, które wiążą spółki. Nasze spółki są objęte kompletną dokumentacją rejestrową – posiadają nadane KRS, NIP, REGON oraz VAT i VAT-UE. Każda spółka w naszej firmie została założona przez jednego z naszych specjalistów, mającego odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje w tym zakresie.

Nad całością transakcji sprzedaży gotowej półrocznej spółki czuwa nasz zaufany pracownik w taki sposób, aby po stronie nabywcy było jak najmniej formalności do spełnienia. Dzięki temu w ciągu 1 dnia jesteśmy w stanie sprzedać spółkę, gotową do natychmiastowego podjęcia działalności i generowania zysków. Sprawdź jak opłacalną inwestycją jest zakup gotowej spółki z półrocznym stażem! Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.

Call Now Button