Zakładanie spółek z o.o. w 2019

Marzy Ci się posiadanie własnego biznesu w centrum dużego miasta? A może preferujesz małą firmę rodzinną w swojej rodzinnej miejscowości? Nie ważne, którą z tych opcji wybierzesz i tak będziesz zadowolony. Jednak najpierw musisz spełnić kilka koniecznych warunków.

Na pewno wiesz, że aby posiadać swoją jednostkę gospodarczą musisz zarejestrować ją w Krajowym Rejestrze Sądowym i uzyskać dla niej potrzebne numery identyfikacyjne, które są obowiązkowe dla każdego przedsiębiorstwa. Jest to dość długi proces, zwłaszcza dla osoby która robi to po raz pierwszy.

Jeżeli przeraża Cię myśl, że będziesz musiał zrobić wszystko sam, począwszy od kompletowania dokumentów, po zanoszenie ich do odpowiednich urzędów mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie. Nasza firma specjalizuje się w zakładaniu i sprzedaży spółek nowych i stażowych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą “zakładanie spółek z o.o. w 2019”. Została ona wprowadzona, aby pomóc takim przedsiębiorcą jak Ty, czyli pełnych pasji i chęci podjęcia nowego wyzwania.

Jeżeli chcesz podjąć z nami współpracę lub masz jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu!