Zakładanie spółek z o.o. w Polsce przez obcokrajowców

Zakładanie spółek z o.o. w Polsce przez obcokrajowców stało się ostatnimi czasy bardzo popularne. Na zainteresowanie tymi podmiotami wpłynął przede wszystkim ogromny rozwój gospodarczy, jaki nieustannie od kilku lat przeżywa nasze państwo. Spółka z o.o. natomiast stanowi najbardziej korzystną formę prowadzenia działalności gospodarczej. Wymaga niewielkiego kapitału zakładowego, prowadzić może ją niemal każdy w dowolnym celu prawnie dopuszczalnym. Ponadto spółka z o.o. dysponuje osobowością prawną, a za wszelkie zadłużenia odpowiada wyłącznie własnym majątkiem. Mienie jej wspólników nie zostaje obarczone spłatą jej należności.

Niestety spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z długim i problematycznym procesem rejestracyjnym, który może skutecznie odstraszyć od inwestycji w naszym kraju potencjalnych inwestorów.

Należy zatem podkreślić, że niedogodności te można w pełni zredukować poprzez zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego w pełni przygotowanego do tego, aby natychmiast poprowadzić pod nim firmę. Oznacza to, że dysponuje on kapitałem zakładowym umową spółki, a także numerami NIP, REGON i KRS.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszej firmy.

×
Zamów rozmowę | 30 sek
Oddzwonimy w 30 sek