Zakładanie spółki w Polsce dla cudzoziemców

Prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Polski staje się coraz bardziej korzystne, dlatego też wielu zagranicznych przedsiębiorców postanawia otworzyć swoją działalność właśnie w naszym kraju. Niestety proces rejestracji spółek jest długi i problematyczny. Sprawia on wiele trudności rodowitym obywatelom, nie wspominając już o osobach z zagranicy nie władającym w pełni językiem polskim.

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez obcokrajowców i oferuje zakładanie spółki w Polsce dla cudzoziemców. Przeprowadzany rejestrację, zapewniając podmiot w pełni przygotowany do tego, aby poprowadzić pod nim firmę. Dysponujący numerami NIP, REGON, KRS, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych instytucji. Nasze spółki wyposażone są również w kapitał zakładowy oraz odpowiednio sporządzoną dokumentacją.

Aby stać się pełnoprawnym właścicielem gotowej spółki wystarczy jedynie złożyć podpis na umowie spółki w obecności notariusza. Jeżeli obcokrajowiec nie włada w pełni językiem polskim konieczna jest wówczas obecność tłumacza przysięgłego, gdyż umowa spółki musi zostać sporządzona w języku urzędowym, którym na terenie Rzeczypospolitej Polski jest język polski.

Call Now Button