Zakładanie spółki z o.o. w Polsce dla obcokrajowca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to podmiot gospodarczy, pod którym decydują się poprowadzić firmę na terenie Polski nie tylko rodowici obywatele, ale także i zagraniczni inwestorzy.

Spółka z o.o. cieszy się ogromną popularnością u obcokrajowców przede wszystkim ze względu na fakt, iż założyć może ją niemal każdy (za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o.) bez względu na kraj swojego pochodzenia w dowolnym celu, pod warunkiem iż jest on zgodny z prawem. Podmiot ten ma oczywiście także inne pozytywne aspekty, między innymi niewielki kapitał zakładowy, osobowość prawną, a także zapewnienie bezpieczeństwa prywatnemu mieniu, gdyż należności z tytułu zadłużenia spółki regulowane są z jej własnego majątku, a nie mienia wspólników.

Rejestracja spółki z o.o. jest niestety problematyczna, a trwać może nawet kilka tygodni. Aby ograniczyć te niedogodności warto zdecydować się na kupno gotowej jednostki. Nasza firma oferuje zakładanie spółki z o.o. w Polsce dla obcokrajowca. Koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.