Zakup spółki 2018

Sprzedaż spółek z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna. Jest tak ponieważ przedsiębiorcy starają się ograniczyć czas związany z rejestracją danego podmiotu, a zakup pozwala nabyć gotową firmę w zaledwie jedną dobę.

Kupując spółkę właściciel otrzymuje podmiot gospodarczy, który przeszedł już pełną rejestrację tak więc jest gotowy by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Potwierdzeniem tego są numery NIP, KRS i REGON, a czasem także VAT, które dowodzą uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Co więcej, gotowa spółka wyposażona jest w kapitał zakładowy, komplet dokumentów oraz umowę. To właśnie podpisanie umowy będzie stanowiło jeden z nielicznych obowiązków przedsiębiorcy.

W sprzedaży gotowych spółek trudni się nasza firma. Oferujemy nowe spółki zarejestrowane w roku 2018. Są to podmioty z czystą historią gospodarczą, a więc bez jakichkolwiek zadłużeń.
Zakup spółki 2018 zapewni Ci przede wszystkim szybki i bezpieczny start na rynku. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.