Założenie spółki z o.o. bez aktu notarialnego

Rejestracja własnej działalności gospodarczej to bardzo ważna decyzja dla każdego początkującego przedsiębiorcy. Obecnie jedną z najchętniej wybieranych form prawnych są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Niejedna osoba zastanawia się czy istnieje możliwość zmniejszenia kosztów notarialnych związanych z rejestracją działalności w tej formie. Założenie spółki z o.o. bez aktu notarialnego możliwe jest na platformie teleinformatycznej, która została udostępniona w 2012 roku przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów oraz oszczędność czasu. Spółka zostaje założona w ciągu 24 godzin od chwili przesłania elektronicznie wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego.

Założenie spółki z o.o. bez aktu notarialnego to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli o własnej firmie w tej formie. Dokumenty generowane są automatycznie w systemie po wprowadzeniu danych zakładanej spółki przez użytkownika.